Koltuk Nasıl Silinir, Neyle Temizlenir?- Ankara Keçiören Halı Yıkama

Koltuk Nasıl Silinir

Koltuk Nasıl Silinir?

Koltuk takımları maliyet yönünden yüksek olan ev eşyalarından biridir. Aynı zamanda en çok kullanılan ev çabuk eskiyendir. Satın alırken rahatlığı, rengi, dokusu ve fiyatı göz önünde bulundurularak alınır ve evin en güzel köşesine konulur. Bazen oturmak bazen açıp uyumak için sürekli kullandığımız bu ev eşyasının ne kadar bakteri topladığının farkında mısınız? Üzerine bir şeyler döküldüğünde zaten basit bir koltuk silme ile geçiştiriyor düzenli olarak temizliyorsanız koltuklarınız sağlığınız için pek de güven teşkil etmiyor. Bunu görüp vereceğiniz ilk karar koltuk temizleme ise bunu nasıl yapacaksınız?

Koltuk Temizleme

İster elde koltuk temizleme yapmak isteyin ister bunun için makine kullanın her iki durumda da emek ve zaman harcanması gerekmekte. Kendinizi ve sevdiklerinizi mikroplardan korumak adına düzenli olarak temizliği yapmalısınız. Eğer bunun için bir temizleme şirketi ile anlaşmanın maliyetinden çekiniyor ve elde koltuk nasıl silinir bilmiyorsanız size önereceğimiz  yolları uygulayarak mükemmel bir sonuç alabilirsiniz.

Elde koltuk Nasıl Silinir?

Elde koltuk temizleme yöntemi ile kısa sürede güzel sonuçlar almanız mümkün. Üstelik bu yöntemler için ekstra ücretler ödemenize gerek yok her evde bulunan temizlik malzemeleri ile bu işlerimi kolayca halledebilirsiniz.

Süpürün

Koltuk temizleme için yapılması gereken ilk adım elektrik süpürgesi ile koltuğunuzu iyice temizlemek. Bu sayede hem tozları hem köşelere dolan kırıntıları alabilirsiniz. Eğer koltuğunuz açılanlardan ise süpürme işlemi açarak yapmanız daha temiz bir sonuç elde etmenizi sağlar.

Fırçalayın

Üzerinde biriken tüyleri almak için çok sert olmayan bir fırça kullanın. Ek olarak eğer evcil hayvanınız varsa onların tüylerini toplamak için satılan tüy toplama rulolarını kullanın.

Tekrar Süpürün

Fırçalama işlemi diplerde kalan toz ve kırıntıları muhtemelen tekrar ortaya çıkaracaktır. Koltuk temizleme için üzerinden tekrar süpürge ile geçmeniz gerekir.

Silin

Bir kovanın içine ılık su koyun ve içine Arap sabunu ekleyin. Temiz ve yüzeyi sert olmayan bir bezle silin. Kovadaki su kirlendiğinde temizi ile yenileyin

Durulayın

Ayrı bir kovaya ılık suyu koyun. Ve temiz bir bezle tamamen arındığından emin olana kadar durulayın.

Elde koltuk temizleme işlemi bittikten sonra koltuğunuz kuruyana kadar kullanmamaya özen gösterin. Ayrıca evinizin camlarını açarak nemin koku yapmasını engelleyebilirsiniz. Bütün bu işlemleri uygulamak için ayıracak zamanınız yoksa, Ankara Keçiören Halı Yıkama firmamızın koltuk yıkama servisinden profesyonel destek alabilirsiniz. İşte Keçiören koltuk yıkama servisi telefon numaralarımız: 0 312 329 29 00

Bizi Facebook'ta da takip edebilirsiniz!

Halı Yıkama ihtiyaçlarınızda Keçiören Halı Yıkama olarak çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım ve SEO: MOZ TASARIM