Halı Yıkama - Profesyonel Halı Yıkama Keçiören Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama, Keçiören'de En İyi Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama olarak Ankara'da profesyonel halı temizliği hizmeti sunan firmamız, evinizdeki veya iş yerinizdeki halılarınızı halı yıkama için üretilen son sistem makineler ile temizleyerek ilk günkü haline getiriyor.

İmalatında kullanılan malzemeye uygun şekilde yıkanmayan halılar mikroplardan arınmaz. Evinizdeki veya iş yerinizdeki halılarınız kullanıldıkları sürece sürekli toz ve kir biriktirirler. Yüzeysel temizlik ile yok edemeyeceğiniz bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar, halılarda yuvalayıp, hızla ürerler. Halılar özel koşullarda, doğru tekniklerle dezenfekte edilerek ve doğru temizleme maddesi ile yıkanmadığı sürece derinliğine temizlenip, mikroplardan arınmaz. Çeşitli hastalıklara, alerjilere yol açar. Her halının yıkama şekli, kullanılan temizleme malzemeleri ve kurutuluş şekli aynı değildir. Bunlara dikkat edilmez ise halının kullanım ömrü kısalır.

Halınızda oluşabilecek çay, kola, alkol, yemek lekeleri firmamızda halınıza zarar vermeyecek kimyasal maddeler kullanılarak tamamen hijyenik olarak temizlenir. Bu yapılan işlem tamamıyla profesyonel olduğundan dolayı halınıza hiçbir zarar gelmez. Hem rengi hem dokusunda hiç bir yıpranma görülmez. Halılarınız evinizden ücretsiz olarak alınır ve hazır olduğu zaman evinize teslim edilir.

Evde kullandığımız halı yıkama makineleri ve süpürgeler halılarınızda biriken kirleri tam anlamıyla temizleyemez. Sadece yüzeysel olarak temizlenmesini sağlar.

Keçiören Halı Yıkama firmamızda yıkanan halılarınız değerlerini yitirmeden, halıya uygun şampuan kullanılarak, en iyi şekilde yıkanmakta ve ayrıca renklerini yeniden geri kazanmakta, orijinal parlaklıklarına kavuşmaktadır. Yıkama esnasında yumuşak fırçalı makineler kullanıyoruz. Özel şampuanlarımız ile adeta halılarınıza bakım yaparak temizliyoruz ve ilk günkü haline getiriyoruz.

Diğer Hizmetler

Halı Yıkama ihtiyaçlarınızda Keçiören Halı Yıkama olarak çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım ve SEO: MOZ TASARIM